Anglicko vzhľadom k silnej posolstvo Gareth Southgate, hovorí James Ward-Prowse

Anglicko ambície stať sa najlepším na svete bol vyložený v silnej prezentácii Gareth Southgate, ale Wayne Rooney tam nebol počuť it.Where budú ciele Bet365 pochádzajú z Gareth Southgate v Anglicku? | Jacob Steinberg Viac

Pred jeho prvý zápas v trvalom úlohe proti Nemecku v stredu manažér mal schôdzku so svojimi hráčmi navrhovať jeho víziu.

Rooney zostal v Manchestri musieť podstúpiť liečbu na zranenia utrpel pri zrážke s Philom Jonesom a zmeškal schôdzku James Ward-Prowse uvedené podčiarknuté o anglickej vznešené ciele.

“bol to veľmi silný odkaz,” povedal stredopoliar Southampton. “Je jedno, že nedostatočne 21s dostali skôr, tak nejako zvýraznený o Unibet stavkovanie vzostupy a pády v oblasti kariéry a ambícií, ktoré vidia za nami.A viete, chceme zaviesť sami seba ako špičkový tím na svete. Takže je to všetko o upchatie preč u týchto cieľov a uistiť sa, čo robíme nás teraz stojí v dobrom úžitku, keď dorazíme do veľkých turnajov ”

Na otázku, čo je cieľom, Ward-Prowse dodal:”. Aj myslím samozrejme chceme byť najlepší na svete.Ak chcete vyhrať veľkých turnajov, potom máte, aby sa stal ten druh tímu

“V každom oddelení. – Lekárske strane jej, technické a taktické operácie a spôsobu, akým veci fungujú – všetci chceme byť najlepší a uistite sa, dáva nám šancu na úspech ”

bolo to odvážne tvrdenie sebavedome a výrečný Ward-Prowse urobil predtým, hovorí v roku 2013 súčasný plodina. “dosiahnuť hviezd” Potom, čo bývalý predseda Football Association Greg Dyke hovoril o víťazstve na majstrovstvách sveta 2022.Center po zemi bola súčasťou Southgate je do 21 rokov družstvo v tomto bode, takže tiež, bol kolega Anglicka nováčik a Saints tímový kolega Nathan Redmond.

“Bolo to podobné stretnutie na to, čo mal s 21s , “uviedol Redmond. “Ten nám hovorí o sebe, vzostupy a pády v jeho kariére. Prináša ho bližšie k čate a to je presne to, čo urobil pre 21s. ”

Na stretnutí urobil dojem na 34-ročný útočník Jermain Defoe, ktorý je v súlade urobiť prvé Anglicku vzhľad od novembra 2013.

“bol som naozaj ohromený,” povedal útočník Sunderland. “Len jeho pozadie a to, čo urobil vo svojej kariére a na veľkých turnajoch. Vzostupy a pády, ktoré sa zaoberajú sklamaním.Hovoril o chýbajúce trest na euro a je mladý kapitán v Crystal Palace, späť v deň. Mať všetky tie tlak na mladých ramená, reagoval na to, že museli vysporiadať s vyššími hráčmi. Vzhľadom k jeho skúsenostiam, že je pre mňa dokonalý človek pre túto prácu. ”

Defoe takisto naznačil, že môže byť nútený k opusteniu Sunderland, ak sú Bet365 – bonus pre nových zákazníkov odsunuté.Chce, aby sa Southgate so zborom pre Svetovom pohári v Rusku – by mala Anglicko nárok – ale pripustil, že by bol na pochybách, ak Sunderland šiel dole

“Musíš byť realistické ;. sa dostať do akéhokoľvek družstvo je na základe zásluh a na to, že budete musieť hrať na najvyššej úrovni, “povedal Defoe, ktorý zaznamenal 19 gólov v 55 hier pre Anglicko. “Keď som išiel do Toronta v roku 2014 som vynechal von na Svetovom pohári. Keď mi zavolali, že bolo ťažké prijať, ale museli ste byť realistické a myslím, že chlapci Bol som konkurujú hrali Premier League a Európu, a to je dôvod, prečo som vynechal.Takže by som povedal, budete musieť hrať v Premier League, ale uvidíme, čo sa stane.

“Ja viem, aké dôležité je hrať za Anglicko. Len ísť na hlavnom turnaji, cestovanie, ako sa dostať do hotelov, hranie hier. – To je niečo, čo ste vždy chceli robiť z bytia dieťa, vyrastá pozoroval veľkí hráči v priebehu rokov

” bol som to šťastie, že ju zažil. Ak sa mi dostať príležitosť sa dostať do ďalšej veľkej turnaja bude to sen. “