Bet365, Unibet – športove stávky

Unibet bonusŠtyri mrzuté, mierne urážené tváre stredného veku zablokovali moju cestu do ich kruhu. Čoskoro som si uvedomil – príliš skoro. Ja som 46 rokov, fanúšikom 38 rokov a držiteľom leteniek na niekoľko desaťročí. Ale ja som bol len v mojom súčasnom sídle 18 mesiacov. V tejto oblasti tohto tribuna, stále hovorím len keď sa Bet365 hovorí. Facebook Twitter Pinterest David Beckham hrá na Old Trafford pre Miláno.

“Futbalová rodina” je škodlivá fráza. Patronizuje a komodifikuje nás oikov, ktorí nikdy nekupujú dostatok hamburgrov, zostanú preč, ak prší a neustále objímajú, že nepodpísali Cristiana Ronaldo. Máloktoré skutočne rodinné interakcie zápasov sú obchodovateľné.Keďže sezónne lístky sú už bežné, mnohí z nás vytvárajú Bet365 priateľstvá a medziľudské drámy s postavami v bezprostrednej blízkosti.

Každý, kto sedí medzi pravidelnými osobami, má niekoho v uchu s encyklopedickými znalosťami kariérnych chýb každého rozhodcu a ďalší, ktorý môže spojiť každého protihráča s vaším najviac opovrhovaným derby rivalom. Tam sú tí, ktorí len do ligy – žiadne poháre zápasy; je tu žena, ktorá nervózne narazí na chrbát, keď uberáme trest; a je tu vy, kto vie kričať “otočiť sa a čeliť”, “vyčistiť to prvýkrát” a “CONCENTRATE!” 13 krát za hru je druhom vkusu, ktorý všetci túžia.

obnovenie môjho sezónneho lístka na obdobie 2012 – 2013 by poskytlo stovky libier bankám alebo likvidátorom.Preto som strávil prvých šesť mesiacov v tejto sezóne nákup vstupeniek na základe hernej hry, turné časti krajiny, ktoré som nevidel po rokoch strávených na Bet365 presne rovnakom sídle.

Nevyhnutne som unavený z pokladnice a na Vianoce 2012 si kúpil polovičný lístok na stánku oproti mojim bývalým pravidelným bokom (post-likvidačný futbal si vyžadoval iný pohľad). Do mája 2014 som si užila práve dve rozhovory – môj sused sa pýtal, či môj otec môže mať moje miesto v budúcej sezóne a ja nakoniec poviem áno. V júli 2014 som sa zúčastnil predsezónneho zápasu nominálne, aby som preskúmal názor z vyššie uvedenej úrovne. V skutočnosti som ju Bet365 skúmal kvôli priateľskemu potenciálu.Sledovanie futbalu v televízii vás učí žargónu, ale to vám nepomôže trénovať deti Čítajte viac

Som sa usadil v OK – uznanie uznania a pohľady vzájomnej nedôvery, keď naša obrana ide AWOL. Moje pripomienky mierne odporujú. Môj najvyšší bod prišiel v apríli. Keď náš kapitán obliekal súperovu tvár, vypustil som zlé “Oh nie – prečo ste to urobili!” Predtým, ako ref ukázal červenú kartu na údiv každého, kto nie je tak hnevá, že nemohol nasledovať loptu. Tí vedľa mňa sa ma Bet365 nefunguje pýtali, čo sa stalo. Rozložili ho na svojich susedov na sedadlách ďalej: “Nový tučný chlapec hovorí o lakeť do tváre.” Keď som preukázal správnosť opakovania, mohol by som obnoviť vedomie, že v rokoch 2015-16 nebudem mať ukradnuté peniaze na obed.

Ale stav opory je vzdialený ako kedykoľvek predtým.V októbri som predčasne kričal: “On bol vyslaný!”, Pretože ref nariadil našej strednej polovici, aby zmenil svoju krvavo zafarbenú košeľu. A najhoršie zo všetkého, môj pokus o inváziu triky klika. Bolo by to ešte dva roky predtým, ako by som mohol dokonca pozdraviť kvarteto – možno týždeň po mimoriadne nestálej hre, keď sme sa všetci obracali k sebe, hľadajúc potvrdenie, že to je absolútne najhorší ref, aký sme kedy videli , Bolo by to ešte tri roky, kým by som sa s nimi mohol rozprávať. Krstné mená? Nikdy sa nestal v priebehu všetkých svojich rokov, ktoré sa zúčastňovali futbalu.

Fanúšikovia, ktorí sa len spájajú svojim klubom, sa náhodne stretávajú na ihrisku, online a v krčmách.Avšak sezónny lístok zintenzívňuje bezproblémové priateľstvo – chlapík, ktorý sedel na mojej pravej strane tejto sezóny, začal ma pozdraviť rukou – a rovnako vás môže predvídať niekoho roštu manýrismu alebo griping tón s klesajúcou trpezlivosťou od augusta do apríla.

Človek za mnou skrýva s opačným sarkasmom na ktokoľvek. Niekto podporuje správcu; hovorí, že je “trochu skoro vyhlásiť túto sezónu za úspech”. Hráč je navrhnutý za to, že urobil chybu; že “on nie je ten najhorší na ihrisku”. Hovoríme divoko po rozhodujúcej úlohe v poslednej chvíli; on hovorí, že “sme bili tím v spodnej časti stola, whoop-de-do”. Občas sa tieto napätia musia konfrontovať.V poslednom desaťročí som sa stal priateľom s mladším susedom, keď som na neho explodoval, pretože neustále hovoril o našom najúspešnejšom povojnovom manažérovi jeho priezviskom a on ma unavil, keď som obhajoval jeho taktiku. Ako byť futbalovým rozhodcom: zlatý Pravidlo je, že “nevytvoríš incident” Prečítajte si viac

Väčšina známych rodov lásky. Štyri sezóny, ktoré sa momentálne nachádzajú po mojom ľavom okraji, sú medzi dedkami, otcom, manželkou a tromi deťmi od dospievajúceho dievčaťa po batoľatá. Ich rozhovor sa pohybuje od veľkých šesťdesiatych rokov až po “prečo nemôžeme dostať McDonald’s na cestu domov” debaty. Dôchodca, ktorý je za ním, je svojím dospelým dcérou – “ospravedlnené okvetné lístky” – sľubne chúlostivý, keď ho vtiahne späť do svojho kresla, keď friskovane kritizuje rozhodcov ako podvádzajúcich tučných bastardov.Moja pred likvidácia sused by predstierala, že sa skrýva, kedykoľvek dvaja stredného veku dvojčatá vzali svoje sedadlá pár radov nadol. Počas piatich rokov neudelali nič iné, okrem toho, že spoločne “vysunuli” opitého, ktorý tlačil svojho otca. Bolo to tak nepochopiteľne a brutálne klinické sme si otvorené-mouthed pre celú hru.

Nenávidel derby súperov, kolosálne nekompetentné rozhodcovia a dokonca aj násilie v stánkoch môže fungovať ako sociálna služba pre tých, ktorí nemajú sledovať futbal z pohostinských boxov alebo miestne ukotvených jácht. Futbal sa spája – ale zatiaľ čo základným a predajným dôvodom je spoločná láska, akcelerátor pre zmysel pre spoločenstvo je vždy spoločným nepriateľom. Napríklad, nepotrestaní loudmouths odpočúvajú na kvízu trivia.