Sportingbet bonus

Împotriva Franței au apărat strălucit pentru 89 de minute înainte de a se rupe la moarte, concediați de două ori pentru o înfrângere în mare măsură 2-0. Euro 2016: Franța în ultimele 16 după spectacolul târziu împotriva Albaniei Citește mai mult

“Echipa mea a rezistat până la sfârșit, dar nu am apărat pe parcurs, mai ales în prima jumătate a anului și la începutul celui de-al doilea, “a spus De Biasi. “Când nu-ți iei șansele și scorul, nu primești rezultate mari. Echipa mea sa ridicat destul de bine și suntem dezamăgiți să Sportingbet bonus recunoaștem un gol la un minut de la sfârșit. “Albania păstrează încă o șansă slabă de a avansa în ultimele 16, deși pare puțin probabil. Pentru a face acest lucru ar fi nevoie de un câștig greu pentru a asigura o diferență pozitivă de goluri.Dacă Franța va câștiga Elveția și România va câștiga, atunci România ar putea trece în secundă în funcție de diferența de goluri. Nu e de mirare că atacantul Florin Andone a coborât în ​​hiperbolă. El a descris acest meci ca o Sportingbet bonus chestiune de “viață și de moarte”. Andone a fost abandonat pentru egalitatea de 1-1 împotriva Elveției, dar este în linie pentru o rechemare la Lyon după ce înlocuitorul său, Claudiu Keseru, dezamăgit .

“Trebuie să arătăm mentalitatea câștigătorilor împotriva Albaniei”, a declarat el pentru televiziunea Digi Sport din România. “Va fi foarte dificil, pentru că Albania este o echipă foarte bună, ei rulează foarte mult și sunt foarte agresivi.

more: Sportingbet bônus de apostas