Zlepšení dětského pokoje

Zlepšení dětského pokoje
Mnozí rodiče, i ty, které jsou schopni koupit dobré kvalitní nábytek, se domnívají: rozkládací pohovka existuje, bývalá rodičovská postel je — lze spát, někde za stolkem lze provést poučení…
Ne všichni rodiče si mohou vybrat celý prostor dítěti. Je možné tento problém vyřešit pomocí dětského nábytku?

Samozřejmě dítě od malého věku, je třeba svůj samostatný prostor. Pamatujte si, že mnoho v dětství i z polštářů stavěli, aby byl malý, ale svůj. Dokonce i v pokoji s rodiči je možné udělat samostatný dětský koutek, který se bude radikálně lišit od dospělého.
Jaká je minimální sada dětského nábytku? Jak si vybrat dětský nábytek?
V ideálním případě by to měl být prostor na spaní, šatnu, prostor a místo pro cvičení a her. Tři zóny. Minimálně je to skříňka, postýlka, stolek. Je vhodné doplnit , police na knihy a hračky, aby bylo možné v místnosti, neutralizovat dětský nepořádek a každou hračku našel své místo. U nás pro to jsou, například, bloky. V dolní části jednotky a kroky mohou být ukryté skříňky a zásuvky, v nichž se dobře usadí až hračky a věci. Existují i některé prvky, když se z bloku se vysune stolek. Jeho snadno strkat — to je velmi kompaktní umístěn v blízkosti stěny.
Tj. je to dětské ostrůvky, které lze integrovat do dospělého místnosti?
A tak nazvat. Tam jsou jednotlivé sekce v podobě polic-přepážkami, pomocí kterých je možné oddělit ložnici zónu od pracovní, vytvořit svůj vlastní skříně nebo knihovnu, tato možnost interiéru je populární zejména v mládežnických pokojích.
Pracujete pouze v segmentu dětského nábytku?

Výsledek za “dětský pokoj”
Dětský pokoj

Hlavní a nejoblíbenější náš směr — dětský nábytek. U nás na Ukrajině, bohužel, není vážné výrobců, kteří se soustředí pouze na dětský nábytek. Obvykle je to a kancelářský nábytek, je to možné, kuchyně, obývací pokoje. Dětský nábytek — to je celý svět. My to milujeme, chceme v tom být nejlepší. V roce rozvíjíme od 2 do 4 nových kolekcí dětské a dorostové nábytku. V letošním roce, a to navzdory krizi a náročný pro rok, jsme ukázali na březnové výstavě 2 nové série, nyní se připravují další. Před tím jak se vyvíjet každou sérii, jsme provést některé výzkumu. V poslední době se rozhodla provést studie u dospělých (rodičů), a mezi dětmi. Ano, rodiče vybírají rodiče kupují, ale opravdu konečný zákazník — je to dítě. Dítě by mělo mít rád. A prováděli jsme nedávno výzkum ve škole s , je velmi zajímavá, 2, 4, 6 tříd. Naši zaměstnanci provedli pro ně lekce kreativity, kde se vytvořil prostor svých snů. Byli jsme ohromeni bohatstvím fantazie ratolesti! Zajímavými se ukázaly být a témata pro pokoje a výzdoba interiérů, a barevné preference. Přirozeně, s psychologem, protože barevná kombinace, to je velmi důležité.
svůj nábytek, můžete preference dětí, nebo z funkce?
Snažíme se nahlédnout trochu do budoucnosti a podívat se vůbec na světové trendy, které existují nejen v nábytku, ale také obecně ve světě, v ekonomice, ve všem. Jak jsme trendy? Pravděpodobně, naše -návrh složení — sami ještě ve sprše děti, tak inspiraci na vytvoření nových dětských kolekcí přichází velmi přirozeně, od srdce.